KONST / Litografier / Färglitografier 14488025
nr 1448 8025
Färglitografier
2 st, Alan Cox, "Long Barrow I & II". Signerad, daterad -76, yttermått inklusive ram: 92x72 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:47:36
14/2 20:42:16